Nie masz czasu na gotowanie? Zamów catering!

Spółdzielnia Socjalna „Tradycja Smaków„  sprawi, że Twoje spotkanie firmowe czy też prywatne będzie niezapomnianą chwilą i miłym doznaniem smakowym. W ramach naszych usług oferujemy Państwu najwyższej jakości serwis cateringowy na różnego typu okazje, takie jak:

  • spotkania okolicznościowe – przyjęcia wigilijne, wielkanocne, świąteczne. wesela do 100 osób.
  • przyjęcia domowe – chrzciny, komunie, grille,
  • imprezy firmowe,
  • obiady dla szkół,
  • serwisy kawowe,
  • spotkania biznesowe,
  • obsługa konferencji i szkoleń.

                Doskonale wiemy, że gdy pracownikom doskwiera głód, ich praca jest mało efektywna. Właśnie dlatego nasza firma cateringowa oferuje pyszne i doskonale zbilansowane posiłki regeneracyjne, które przywrócą twoim pracownikom siły i zapał do dalszej pracy.  Polecamy :

  • obiady pracownicze
  • posiłki regeneracyjne

Przygotowujemy zarówno tradycyjne, regionalne potrawy polskie, jak i kuchnie świata. Wszystkie nasze posiłki przygotowywane są z wysokiej jakości produktów. Oferujemy państwu pełen zakres usług gastronomicznych w formie cateringu dla klientów indywidualnych oraz dla firm  lub szkół – na wynos  z dowozem. 

Serwowane menu jest dostosowane do rodzaju i charakteru spotkania
z uwzględnieniem potrzeb i sugestii klienta. Służymy radą przy doborze potraw. Udekorowane gorące potrawy lub inne wybrane posiłki dowozimy na miejsce lub
z odbiorem własnym. Aby w sposób satysfakcjonujący wywiązać się ze zlecenia prosimy o składanie zamówień z wyprzedzeniem. Zapewniamy wysoką jakość potraw, dużą różnorodność oraz konkurencyjne ceny.

*** Nasz cel to  satysfakcja i pełne zadowolenie klienta ***

Ustalone wcześniej menu standardowo podawane jest w naczyniach jednorazowych, nie stanowi jednak dla nas problemu życzenie klienta co do pełnej zastawy porcelanowej i szkła. Klientom oferujemy wszechstronne usługi gastronomiczne w pełnym zakresie: przygotowanie potraw, dowóz do klienta, obsługa kelnerska, kompleksowy sprzęt gastronomiczny.

            Pobieramy kaucję jeżeli korzystają Państwo z naszych naczyń i półmisków lub gdy wydajemy catering na jednorazowych aluminiowych półmiskach udekorowanych prosto na stół. Wysokość kaucji jest zależna od wielkości zamówienia.

Polub Nas!
Tu jesteśmy!
Polecamy
Administrator