Spółdzielnia Socjalna „Tradycja Smaków” działająca przy Stowarzyszeniu Na Rzecz Osób Starszych i Niepełnosprawnych włączyła się w szczytną lokalną inicjatywę sprzątania zaniedbanych grobów pod hasłem „A Ty jakbyś się poczuł, gdyby ktoś o Tobie zapomniał?”.

14 grudnia, tradycyjnie jak co roku odbył się olsztynecki Jarmark Wigilijny, który rozpoczął się od Kiermaszu Świątecznego. Na stoiskach nie zabrakło tradycyjnych wyrobów, przypraw, ziół, ozdób i dekoracji świątecznych, zabawek oraz słodyczy. Jedno ze stoisk zostało przygotowane przez nasza Spółdzielnię.

Nadchodzi wiosna, a wraz z nią czas wielkanocnych jarmarków! Po raz kolejny plac przed Ratuszem w centrum naszego miasta wypełnił się drewnianymi straganami. Na odwiedzających jarmark czekało 50 wystawców z najróżniejszymi wyrobami.Wśród wystawców również znalazła się Nasza Spółdzielnia prezentując tradycyjne wielkanocne potrawy.

20 grudnia, tradycyjnie jak co roku odbył się olsztynecki Jarmark Wigilijny, który rozpoczął się od Kiermaszu Świątecznego. Na stoiskach nie zabrakło tradycyjnych wyrobów, przypraw, ziół, ozdób i dekoracji świątecznych, zabawek oraz słodyczy. Oczywiście na Jarmarku nie mogło zabraknąć stoiska z naszymi tradycyjnymi wyrobami.

19 marca, tradycyjnie jak co roku odbył się olsztynecki Jarmark Wielkanocny, który rozpoczął się od Kiermaszu Wielkanocnego. Na stoiskach nie zabrakło tradycyjnych wyrobów, przypraw, ziół, ozdób i dekoracji świątecznych, zabawek oraz słodyczy. Oczywiście na Jarmarku nie mogło zabraknąć stoiska z naszymi tradycyjnymi wyrobami.

W dniu 8 maja 2016 Spółdzielnia socjalna „Tradycja Smaków” przygotowała w sali Straży Pożarnej w Olsztynku catering na imprezę komunijną. Tradycja Smaków zajmuje się przygotowaniem różnego rodzaju imprez rodzinnych i okolicznościowych. Jeśli są Państwo zainteresowani Naszymi usługami prosimy o kontakt pod nr. telefonu : 798 556 219. Zapraszamy!

W dniu 13 maja Nasza Spółdzielnia przygotowała catering dla gości z Warszawy. Impreza odbyła się w siedzibie Domu dla Dzieci „Nad jeziorem”.

W dniu 4 czerwca 2016 Nasza spółdzielnia zorganizowała imprezę rodzinną z okazji chrztu dziecka. Tradycja Smaków zajmuje się przygotowaniem różnego rodzaju imprez rodzinnych i okolicznościowych. Jeśli są Państwo zainteresowani Naszymi usługami prosimy o kontakt pod nr. telefonu : 798 556 219. Zapraszamy!

W dniu 18.12.2016 na rynku miasta Olsztynek odbył się coroczny kiermasz świąteczny. Podczas kiermaszu na naszym stoisku „Tradycji smaków” można było spróbować i kupić mnóstwo świątecznych smakołyków, wśród nich ciesząca się dużym zainteresowaniem zupa grzybowa, pierogi, makowce czy pierniki.

Jak co roku tradycyjnie w przed świętami wielkanocnymi na rynku miasta w Olsztynku odbył się Jarmark Wielkanocny. Wśród wielu wystawców prezentujących swoje wyroby nie mogło zabraknąć również naszego stoiska z tradycyjnymi potrawami. Dzisiaj między innymi oferowaliśmy babki piaskowe i gotowane, mazurki, pasztety, pierogi oraz oczywiście tradycyjny żurek. Dziękujemy wszystkim, którzy dziś skorzystali z Naszych usług i zapraszamy do ponownego zakupu, tym razem w punkcie gastronomicznym na targowisku miejskim (ul. Kościuszki 6e).

W dniu 22 kwietnia odbył się V Międzynarodowy Festiwal Piosenki Młodzieżowej – Waplewo Dialog Kultur 2017. Nasza spółdzielnia podczas imprezy miała swoje stoisko, na którym były serwowane: roladki drobiowe z pieczarkami, szaszłyki, kiełbaski oraz ciasto drożdżowe.

Kwalifikacje zawodowe to zarówno wiedza, jak i umiejętności. Aby stawać się lepszym staramy się podnosić kwalifikacje naszych pracowników z korzyścią dla Państwa, by Nasze usługi były na coraz wyższym poziomie. W tym celu rozpoczęliśmy kurs kucharza małej gastronomi, który będzie trwał w dniach 22.07-27.08.2017r. i będzie prowadzony przez Centrum Szkoleniowe "Edugika" w Olsztynie.

W dniu 28.08.2017r. podczas uroczystego spotkania kończącego kurs „Kucharz malej gastronomii” zostały wręczone certyfikaty dla Naszych pracowników. Kurs został przeprowadzony przez Centrum Szkoleniowe „Edugika” w Olsztynie i trwał od 22.07-27.08.2017r.

Polub Nas!
Tu jesteśmy!
Polecamy
Administrator